Říjen 2010

New dess (zase)

27. října 2010 v 19:32 Blog

Tak je tu nový dess!  Nazvala jsem ho: Oranžová Siminka! Tak co? Líbí?                                                                       Záhlaví

jv
gjk

Ookraje


Kdo je to?

27. října 2010 v 19:19


Kdo je v kávě? První člověk, co zodpoví správně, dostane glitter!

Pro účast napiš:

Přezdívku:

Kdo je na obrázku:

Co na gliter:
Halloween

25. října 2010 v 20:17
Já osobně ani naše rodina tenhle svátek neslavíme. Nikdy jsem ani neviděla tady v ČR, že by někdo měl před domem dýně, nebo žeby někomu nějaké dítě převlečené za čarodějku žebralo o bonbony. Podle mě to ale je den, kdy by se mohli vyprávět horory. Náhodou by zazvonil zvonek a za ním nějaké dítě, co by prosilo o koledu a vy byste byly strachem bez sebe! To by byla ale švanda, co? No ale stejně: Podle mě je Halloween zbytečnost, aelspoň tady u nás.


Dvě super zprávy+omluva

25. října 2010 v 19:46
Ahojky!
1. dobrá zpráva: Máme novej super monitor! Širokoúhlej a je fakticky good!
2.dobrá zpráva: Mám Sims! The Sims 2 Život v bytě! Sice jsem to ještě nehrála, ale budu...
Omluva: Wonderlínu jsem si spletla s jiným blogem, tka jestli jí to neva, tak ať si vezme tenhle dipik a já udělám jinej, pro... Prostě sry, mám v tom majglajz.

Nadpřirozené bytosti The Sims-Simorost

24. října 2010 v 18:08 Rady
Potřebný datadisk: The Sims 2 Roční období
Kde se s nimi setkáte: Se Simorostem se jen tak setkat nemůžete, jen když v sousedství Simorosta někde máte, nakazot se ale od jiného Sima nikdo nemůže.
Jak ze Simíka udělat Simorosta: Musíte mít na vaší zahrádce hodně rostlin a pořádně o ně pečovat. Když budete mít bronzoví, stříbrný a zlatý odznak ze zahradničení, můžete si se stromy a kytičkami povídat. Když už máte znalosti nad zlatý odznak, změníte se v Simorosta.
Jak Simorost vypadá: Simorost je Simík, který vypadá jako rostlina. Simka má zelenou pleť a končetiny má porostlé větvičkami. Má zelené listové šaty. Simík má stejnou pokožku, jen má krátké listové kalhoty a k nim připojené triko.
Potomci: Simorost může mít normálního potomka. Když ovšem zapustí žena své kořínky, vyroste jí krásné batole. Má také kalhotky a kratší sukni, mužské i ženské pohlaví. Na hlavě má jako čepičku sedmikrásku.
Jak Sima vyléčit se Simorotství: Zavoláte Zahradnický klub a u jeho zástupce si vyžádat lektvar.
Foto:Nové SBnko, juhůůů!!!!!

24. října 2010 v 10:40 SBnka

Nové SBnko! Wow, konečně, juhůůůůů!!!!!


Wonderlína Čertíková


Reklamky pouze sem!

24. října 2010 v 10:29

Tak tady je místo na vaše reklamky. Ovšem spřátelení tady neberu! Třeba něco jako: Jukni na můj blog! nebo Přihlaš se ke mě do soutěže! nebo Mám taky blog o Sims, ale potřebuju tvou radu! atd.