Listopad 2010

První vločka

18. listopadu 2010 v 19:50
Přišel krutý mráz lidé už si nemohou vykračovat v kraťasech, mini sukních a tílkách. Teď se čeká už jen na jedno, na první vločku. Co je to vlastně první vločka? Důvod k oslavě. Znamená to totiž, že je tu zima, vánoce a další školní prázdniny.  V oknech září stromečky, světýlka... Ale to odbíhám od tématu. První vločka znamení sníh, závěje a spoustu křičících dětí na bobech, sáňkách a takovejhlech pitomostech. Ale první vločka, jak už jsem zdůraznila, je důvod k oslavě.

                                   

Animace Chudák smajlík

17. listopadu 2010 v 18:24 Animace


,,Áááááá, bordel, ne, pomoooooc!"

Pixelky krémy, medvídci, filmová zvířátka...

17. listopadu 2010 v 18:23 Pixelky!
Krémy
Justine @ Cou CouJustine @ Cou CouJustine @ Cou Cou

Klik na celá článek...

Pixelky, pixelky, pixelky, juhů!

17. listopadu 2010 v 18:19 Pixelky!
Našla jsem super pixelky, tak je sem po velkym budu dávat!

Dipik pro Advaned-R za spřátelení

17. listopadu 2010 v 9:03

Tak snad se bude líbit


Achjo

16. listopadu 2010 v 16:44
Pátrání zatím nic, ale mám silné podezření na (jak už Barča N. psala do komentů) Lucii, nebo Zdenu (holky z áčka).

New SBnko!

16. listopadu 2010 v 16:42
Ahojky!
Mám new SB! Teda už dávno, snad mi to ale odpustí.

Je to...


Jo a promiň, dipik udělám později.

Já, detektiv Heldová

15. listopadu 2010 v 19:41
Ahojky! Kooonečně! Mno... Řeknu to takhle. Dneska jsme měly odpoledku, asi do půl třetí. Já si před obědem skočila do našeho bufetu a koupila jsem si tam Golfku (bagetu). Ve skříňkách byly Áčáci, ty mi, B, nesnášíme. Navíc strašně kradou. Jsou to v****é. ,,Nečum na mě takhle" zasyčela jsem na jednoho kluka, Michala, kterej mi koukal na zadek. Otočil se a já šla na oběd.

Přišla jsem v pohodě do skříněk, kde nikdo nebyl, kromě prvňáků. Barče jsem řekla, že jí kus bagety dám (nejsem lakomec). Vlezla jsem do skříňky a sáhla do ni. Vytřeštila jsem oči. Na bundu jsem si tu bagetu odložila! Nebyla tam! Vyházela jsem si naprosto všechno ven, ale bageta nikde. Byla jsem už totálně n*****á, tohle neni možný! I Barča měla docela vztek, dělala si na tu dobrotu celý den chutě. A to jsme měly na obědě docela šílený jídlo a já říkala: ,,To je v pohodě, já mám ještě tu bagetu!" Ale teď... Barča už musela jít, ale já tam zůstala. Našla jsem spoustu papírků a klíče, které patřili jedné holce, Lucii. Potom ještě boty (dívčí, velikost 28) a obal od bagety.

Budu po zloději pátrat, protože jsem těch 35kč nevyhodila jen tak!

New komix!

8. listopadu 2010 v 20:42 Komixi
Bude novej komix! Mám ho nafocenej už asi dva měsíce, ale nejsem si jistá, kdy přesně bude. Možná ještě v prosinci, já teda fakt nevim, ale vim, že bude.

Název: Není teenager jako teenager
Ve hře: The Sims 3
Žánr: Mno... Ze života.
Popis: Je to o mladé, šestnáctileté dívce, která se jmenuje Kim. Bydlí se svou maminkou (za chvilinku doplnim, teď ještě přesně nevim) a se svou sestrou Jessicou. Kim je dost přátelská, ale nemá žádného kluka. Je to také taková rebelka. Ale počkat... Přinese osud Kim nějakého kluka?

Přátelé

8. listopadu 2010 v 20:29
Přátelé pro mě znamená opravdu moc. Kamarádkám někdy říkám víc, než rodičům a většinou to jsou ony, co mi ve všem pomáhají. Propláču celý týden, když se s někým pohádáme. Jednou jsem mou kamarádku dohnala k slzám a pak jsem u další kamarádky na návštěvě brečela. Bylo to příšerné, ale prostě jsme se pohádaly.